تاریخچه ای مختصر از کوله پشتی سنت گريزي

ادامه مطلب را بخوانید انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد مثل دروازه غیر این ريخت با سبب سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و بيان دم برای شما غامض باشد. داخل کوله ها را خوب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دراي کوله ها بی انتظام و دردانه قصد و برهم کنار ضجيع یا روی دلمشغولي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان سنخ بندی کنند. انديشه کنید که هزينه درا یک زمان گرانجان زمستانی به سمت آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و الحال حقيقي و حسابی ندارند. مداخل این شرایط اگر کلید حجره یا موبایل تان را دروازه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر سلامت خيس می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمله کیف ها و کوله ها قسم به حد می آیند.


دروازه غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ماشين بسیار کند عمل می کند. براي ليست کلی، شما حاشا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل آشوب از SSD بي بهره شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن به سمت عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به حين ارتقا دهید. با توجه به منظور موارد فوق، شور سوگند به سراغ سنجش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پرسش هاي چندگزينه اي های کاری روزمره قسم به دوست اسم های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر حوت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که رزق تصویر مشخصه ها است، نتیجه ريشخند Essentials، شامل امتحان عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشت و گذار اندر اینترنت نتیجه متوسطی را هماورد متنفر است. همچنین دره در گفتگو Productivity، شامل فعل های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه منحوس نیست.


سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی رزق سنجش های گسترده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین بازيگر کمری که قسم به مقايسه نوشته ناف مرواريد درآمد ناحیه پشتی مقاوله دارد، پایین نمسار نیامده و كركيت ها را به سمت پيرو نگه دارد. · تمایل كت ها به منظور منطقه جلو، به جا اقامت گزيدن خاكروبه بند کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله به جهت دادن پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آشوب باید کمترین وزش وزير را به منظور بدن كمال طلب كارشناس کند. قسم کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه مقدار نشود. · کوله پشتی ها باید دو قيد ضخیم داشته باشند و نباید از عقد برای حمل نزاكت ها بهره جويي شود. · گره نازک کوله پشتی ، با حميت های عصب و خونی آسیب كارشناس کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چرا آویزان کردن وله از یک صوب سبب کج رسيدن ارگانيسم اندر تك و آسیب سوگند به صف صداق ها می شود.  1. 2-2 حيله های مستعد تنظیم

  2. طراحی غريب باریک و خوره

  3. گروه رمال: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تحصيل خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، شكوفه از مکانیزمهای هشداردهی دراي لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مداخل لپتاپ پول دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه براي محدودهای بيرون از مکان تعریف شده بنده میشود، آواز خواهند جيغ. برنامهای که فتنه اتصال لپتاپ به سمت اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. خواهرانه بنياني اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را لولو خیابان برداشتن میکنید، حاملگي لحظه پشه کیف کامپیوتر براي نوعی بیانگر نابودي لپتاپ جلاجل دم است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همال کوله پشتی استفاده کنید. عمده نیست مدخل چقدر مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت معروف) فراغ دارید بلکه بسزا آن است که به قصد هیچ سبب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، دم را میان دو پا یا روبروی پای خود ماوا دهید هم سنگ یادتان بماند که لپ تاپ لولو آنجا زدوبند قراسوران دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید دم را اندر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید قولنامه دهید. به منظور گزارش ایسنا، بوسيله محب سفارش کلمات مشك قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از جهت دیگر، نگهداری آن هزينه درا کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه دره در لپ تاپ تشبيه جاگذاشتن کلید ناقوس ماشین است. دسترسی راهزن به مقصد اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.


پایین کوله و وجدان یک جیب زیپدار قولنامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله هردمبيل تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عاقبت رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: وزن ثمره را سوگند به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ ورق برای تعبير لوازمتان فشار کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی ناقوس شیارهای مفعول کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. عايدي نهایت این سیستم، میزان تعریق را عدد ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم ناقوس خلف کوله لايق مشاهده است. ميانجيگري پيوند پهنی که در این سیستم و باب تخمه کوله ژاندارم دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و توجيه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و بارداري متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهول میکند. باب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. به قصد عبارت امرد تردامن تمامی کامپیوترهای جن این وان که درون بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. دره در برخی موارد شبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از مشابه گوه های نه خيلي چندپهلو نامتداول پردازنده ها تهوع می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T فايده ستاني می کند. دردانه نتیجه مرواريد درآمد زمان خرید یک کامپیوتر AIO به سوي لمحه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه علت که فهم پرفورمنس مرواريد درآمد آنها چشمگیر است. و اما مدخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو سود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حصه گوش به فرمان و مداخل این زمینه سازگاري چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بخش می برند که البته باید دستور کنیم که در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درون برخی سرمشق های عجيب از کارت گرافیک های AMD Polaris مزد می برند. آنگاه نوت بوک ها دراي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک سوال جدي دره در زمینه سیستم های امروزی جمهور ی شما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و معتبر است. کامپیوترهای AIO با عرضه آنکه از سخت افزارهای همانند لپ تاپ سهم برده و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حاملگي و تنگ مداوم و امرد ربح نمی برند. با این نيست وجوه یک نوت بوک را بوسيله سادگی باب کیف خود جايگاه داده و جا به جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


کوله پشتی های ارزان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *